Фонди

Виберіть фонд, щоб переглянути його зібрання.

Нові надходження

Документ
"Органічне бджільництво Принципи та практичне впровадження"
(Дослідний інститут органічного сільського господарства FiBL, 2021-01-01) Сальвадор Гарібай (FiBL); Томас Бернет (FiBL); Михаель Вейлер (Demeter) За участі Беттіни Біллманн (FiBL); Вінфріда Йордана (Naturland); Крістіана Петера (Naturland); Ганса Розена (Bioland)
Органічне бджільництво спрямоване на те, щоб зміцнювати здоров'я та життєздатність бджолиних сімей і мінімізувати негативний вплив довкілля на них. Для цього потрібні спеціальні знання про потреби та природну поведінку бджіл, уважне спостереження за колоніями та ретельні методи роботи. Ця брошура знайомить із ключовими принципами та методами органічного бджільництва. Особливу увагу приділено можливостям профілактики хвороб і боротьби зі шкідниками. Тому вона призначена як для початківців, так і для досвідчених бджолярів, які хочуть вести господарство відповідно до органічних принципів."
Документ
Захист зерняткових плодових культур в органічному виробництві
(Дослідний інститут органічного сільського господарства FiBL (Швейцарія), 2025-01-01) Андреас Гезелі (FiBL)
захист, плодово-зерняткові, інновації, дослідження, технологія застосування, календар обробок, саморегуляція плодового саду, засоби для зміцнення дерев, хвороби
Документ
Випалювання бур’янів Альтернативне регулювання бур’янів без застосування гербіцидів
(Дослідний інститут органічного сільського господарства FiBL, 2025-01-01) Дослідний інститут органічного сільського госпоАвтори: Tobias Gelencsér, Hansueli Dierauer (FiBL)
"Випалювання – це стратегія боротьби з бур’янами, яка використовується передусім в органічному овочівництві. Завдяки цій технології можна відмовитися від використання гербіцидів, які дозволяється застосовувати в традиційному землеробстві. Часто випалювання застосовують також під час робіт з благоустрою, тому що в даному разі заборонено використання хімічних засобів. При випалюванні йдеться про важливу, сумісну з органічним виробництвом технологію знищення небажаних рослин. Найбільшою перевагою випалювання є той факт, що прицьому не відбувається втручання в ґрунт."
Документ
Сучасні аспекти утилізації гною свиней
(Всеукраїнський журнал «Прибуткове свинарство», №5 (11), жовтень 2012 р., 2012-10-01) Шевченко, І. А.; Ляшенко, О. О.
"Слово «гній» зазвичай викликає не дуже приємні асоціації. Проте ситуація змінюється. У сучасному тваринництві гній перетворюється на товар – з нього отримують біогаз, електричну енергію та органічні добрива. Хоча, безперечно, для багатьох він залишається великою проблемою: куди діти? Як переробити? Та й наше законодавство не тільки не підтримує, а ще й «гальмує» процес впровадження новітніх технологій з переробки гною. Разом із тим, гній – надзвичайно корисний продукт, тільки потрібно з ним правильно поводитися!"
Документ
"КУЛЬТИВУВАННЯ CHLORELLA VULGARIS У ФОТОБІОРЕАКТОРІ НЕПЕРЕРВНОЇ ДІЇ ПІД ВПЛИВОМ СОНЯЧНОЇ ІНСОЛЯЦІЇ"
(Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, 2017-01-01) ВІНЯРСЬКА, Г. Б.; БОДНАР, О. І.; БУРЕГА, Н. В.; ПАЛЬЧИК, А. О.; КАНТИЦЬКА, О. О.; ОНУФРІЙЧУК, Л. А.
"Апробовано фотобіореактор інтенсивного культивування водорості Chlorella vulgaris Beij. за умов сонячної інсоляції з повністю контрольованими умовами в межах режимних параметрів за обраними критеріями оцінювання процесу культивування."